תופעות הלוואי של תהליך האיפור הקבוע

תופעות לוואי איפור קבוע

עד כמה שהיום הטכנולוגיה של איפור קבוע מתקדמת ותהליך האיפור הקבוע מהיר ונוח, עדיין מדווחים מפעם לפעם תופעות לוואי שונות אצל מטופלות שעברו את התהליך. חשוב להבין שאיפור קבוע הוא סוג של ניתוח פולשני, בעוד שלא פולשני כמו ניתוח אמיתי, שיכול ליצור תופעות לוואי.

התוצאה הסופית של איפור קבוע היא מדהימה, במיוחד אצל נשים שקיבלו את הטיפול לשדרוג מראה הפנים ועברו את כל התהליכים בהצלחה ללא תופעות לוואי. אצל נשים אחרות, הדברים לא בהכרח יוצאים תמיד מושלם בגלל תופעות לוואי לא צפויות. יש נשים שסובלות מפריחה, נפיחות והתדרדרות מראה הפיגמנטים החדשים לאורך זמן. עם זאת, חשוב לציין שבידיו של קוסמטיקאית מוסמכת קורס איפור קבוע בצפון תופעות הלוואי מאוד נדירות. כמו בכל תהליך קוסמטי, ככל שהתהליך מבוצע על ידי מקצוען כך התוצאות איכותיות יותר.

תופעות לוואי שכיחות לאחר יישום של איפור קבוע

תופעות לוואי של איפור קבוע מתחלקות לשתי קטגוריות: תופעות לוואי כתוצאה מאלרגיה ותופעות לוואי כתוצאה מזיהום.

תופעות לוואי שמתרחשות עקב אלרגיה של המטופל כוללות לרוב אדמומיות שלא נעלמת, פריחה מגרדת ובמקרים מסוימים גם נפיחות. אלו תופעות לוואי שקצת קשה להימנע מהן כי ברוב המקרים למטופל או לקוסמטיקאית אין דרך לדעת שכך יגיב העור.

תופעות לוואי המתרחשות עקב זיהומים הן תופעות לוואי שנגרמות מעבודה לא נכונה של הקוסמטיקאית, מעבודה עם כלים לא סטריליים או חיידקים שהצליחו לחדור לשכבת העור הראשונה במקרה. תופעות אלו כוללות לרוב נפיחות בעור, הפרשות מוגלתיות והרגשת צריבה בעור. במרבית המקרים עבודה מקצועית בסביבה סטרילית תמנע זיהומים, אך זאת לא ערובה. בהחלט יכול להיווצר זיהום באזור שבו יושם איפור קבוע בלי אשמת אף אחד.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

סוגי טיפולי שיניים שכדאי לדעת

מבוא: מהם 9 סוגי טיפולי השיניים שכדאי להכיר? ישנם 9 סוגי טיפולי שיניים שכדאי להכיר. הם כוללים: -ניקוי והברקה -טיפולי פלואוריד -איטום שיניים -סתימות שיניים

תיקון דוד שמש באזור ירושלים

גרים בירושלים? הבית שלכם מוכן לדוד שמש? דודי שמש הם דרך מצוינת להפחית את השימוש באנרגיה, לחסוך כסף ולעזור לאיכות הסביבה. דודי שמש בירושלים עולים

מה קונים למנתח או לרופא ?

הקדמה: מהי מתנה? למילה "מתנה" יש משמעות מיוחדת עבור מנתחים ורופאים. זהו אות הוקרה על עבודת הצלת החיים שהם עושים. מתנה למנתח או לרופא יכולה

מודד מוסמך מחיר

מודד מוסמך מחיר?

מודדים מוסמכים הם אנשי מקצוע שסיימו קורס לימודים ועברו בחינה כדי לזכות בהסמכה שלהם. תהליך ההסמכה נועד לבחון את הידע והמיומנויות של מודדים המחפשים לקבל הסמכה.