קידוחי בטון

קידוחי בטון – איכות ללא פשרות

קידוחי בטון הינם חלק בלתי נפרד מן עולמות הנדל"ן, השיפוצים והתשתיות. קידוחי בטון הם שם כללי למגוון רחב של פעולות המתבצעות במטרה להכשיר מבנים למגורים ו/או תשתיות עירוניות שונות. קידוחי בטון הינם בגדר מלאכת מחשבת של ממש וצריכים להתבצע על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של Power פה לעשות לכם מעט סדר.

מה הם הדברים המשפיעים על העלות של קידוחי בטון?

כאשר אנחנו מדברים על עבודות קידוח בטון אנו מדברים על עבודות שבשגרה המתבצעות בעולמות הנדל"ן, השיפוצים ועבודות תשתית עירונית. כיום אנו רואים מגוון רחב של היבטים אשר משפיעים בצורה ישירה על העלות של קידוחי בטון. בין ההיבטים המשפיעים אנו נראה:

  • הניסיון של החברה איתה נעבוד – אנו למדים כי הניסיון של החברה איתה אנו עובדים משפיעים רבות על העלות של קידוחי הבטון. חברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין בתחום תדע איך לגשת אל העבודה בצורה נכונה, תעבוד בטכניקות ובשיטות המתקדמות והטכנולוגיות ביותר ותדע לתת לנו מעטפת מלאה בתחום. יחד עם זאת חשוב לציין כי חברה בעלת ניסיון תדע לאפיין את הצרכים שלנו ובאמצעות עבודה מקצועית ומותאמת אישית תחסוך לנו לא מעט כסף. אנשים רבים בוחרים ללכת על "הזול" ומגלים בעתיד כי אותו זול עולה להם יקר בעתיד.
  • האם יהיה צורך בשירותים משלימים – בעולמות הקידוח לצד ניסור בטון אנו רואים מגוון רחב של שירותים משלימים אשר מוצעים על ידי חברות המתמחות במלאכה. בין השירותים המשלימים אנו רואים – פינוי בטון ופסולת לרבות אישור קונסטרקטור (מהנדס בניין) לעבודות הניסור.
  • עובי הבטון – עובי הבטון משפיע בצורה ישירה על העלות של קידוחי בטון. כיום אנו רואים מגוון רחב של סוגי בטון לרבות בטון רגיל, בטון מזוין ו/או בטון מחוזק. ככל שעובי הבטון יהיה גדול יותר כך המחיר אותו אתם תשלמו יהיה גבוה יותר, כך גם כאשר אנחנו מדברים על בטון המעורבב יחד עם חומרים נוספים לשם הפיכתו לחזק ועמיד הרבה יותר.
  • היקף העבודה – לרוב כאשר אנחנו נדבר על עבודות ניסור בטון לצד קידוחי בטון אנו נדבר על עבודות אשר מתומחרות לפי מטר מרובע. אנו למדים כי ככל שהיקף העבודה יהיה גדול יותר (לדוגמא – ככל שנרצה לפתוח יותר חללים בבית: חלונות, דלתות וכיו"ב) כך המחיר של מלאכת הקידוח והניסור תרד בצורה משמעותית. במקרים בהם קבלן יוזמן אל עבודה נקודתית המחיר לפי מטר מרובע יהיה גבוה יותר.
  • ניידות וגישה – גישה אל מקום העבודה נחשב לאחד מן ההיבטים הבולטים ביותר כאשר אנחנו מדברים על המחיר, ככל שהגישה אל מקום העבודה תהיה מוגבלת ומסורבלת יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. כמו כן אנו רואים כי עבודות קידוח בטון לצד עבודות ניסור בטון המתבצעות בגובה לרוב יהיו יקרות יותר מעבודות המתבצעות בקומת קרקע.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה במלאכת קידוחי בטון

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות לצד נותני שירות המציגים את עצמם כמומחים במלאכת קידוחי בטון. יחד עם זאת אנו נרצה להיות עם יד על הדופק ולבדוק בארבע עיניים את החברה איתה אנו הולכים לעבוד. כאשר אנחנו מדברים על עבודת קידוחי בטון אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להתבצע בצורה מקצועית. אנו מציעים לכם לבדוק מה הוא הניסיון, ותק ומוניטין החברה לצד חוג לקוחותיה – אלו יעידו בצורה הטובה ביותר על טיב עבודתה.

בדקו כי אתם מקבלים אחריות וביטוח לזמן העבודה

אף אחד מאיתנו לא אוהב להזמין בעל מקצוע לשם מלאכה מסוימת ולגלות לאחר מכן שהוא חייב לא מעט כסף כתוצאה מבעיות שצצו במהלך השיפוץ. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מספקת לכם אחריות מקצועית לאורך כל שלבי העבודה, כמו כן מספקת ביטוח צד ג' – כך תוכלו להיות רגועים בזמן העבודה.

קידוחי בטון עם Power

חברת Power הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות הקידוח והניסור ועובדת עם הטכניקות והשיטות המובילות ביותר לשם ביצוע המלאכה. החברה כבר מזמן הפכה לביטוי שגור בקרב אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים ומספקת מעטפת מלאה לקהל לקוחותיה. החברה עובדת עם כל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים ומספקת אחריות מקצועית וביטוח צד ג' עד 2 מיליון ₪!

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים

   מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים: כשכל שנייה קובעתבעולם שבו טכנולוגיה היא חלק בלתינפרד מחיינו, מחשבים ניידים מוקשחים,

איך לבחור מקל הליכה מעוצב

בחירת מקל הליכה מעוצב המתאים לצרכים ולסגנון שלכם אינה קלה כמו שזה נשמע. פוסט זה בבלוג מספק קווים מנחים מקיפים כדי להפוך את תהליך קבלת