צביעת ריסים

צביעת ריסים

צביעת ריסים הוא פתרון פופולארי עבור אלו המבקשות לקבע את צבע הריסים לאורך זמן ללא טיפול חוזר. הוא פתרון מעולה עבור נשים המעוניינות להבטיח צבע ריסים מודגש עבור תקופה חשובה מבחינתן: תקופת פגישות חשובה, דייטינג, חתונות ואירועים מיוחדים נוספים. צביעת הריסים נותנת מענה גם לאלו שאינן מעוניינות למרוח מסקרה ורימלים וכמובן שגם קיימות נשים שונות הרגישות לחומרים מסויימים הקיימים במסקרה. עבור כל אלו צביעת הריסים הינה פיתרון פנומנלי להקפדה על מראה ריסים חי ועין מודגשת ופתוחה לאורך תקופה. צביעת ריסים אינה עניין של מה בכך והיא חייבת להתבצע בטיפול מנוסה ומדוייק ויש שתעשה על ידי בעלת מקצוע מוסמכת מנוסה ומקצועית.

צביעת ריסים מקצועית

כאמור צביעת ריסים אינו טיפול אותו מומלץ לבצע לבד וללא עזרת בעלת מקצוע. הסיבה להתמקדות בשורה זו היא מכיוון שצביעת הריסים אומנם נשמעת כטיפול פשוט ואינו מסובך הדומה לצביעת גבות. אולם לנשים הרבות המנסות לבצע צביעת ריסים בעצמן אין את הציוד הנדרש על מנת לשמור על מירב הסטריליות והבטיחות האפשרית ולפעמים הם עושות שימוש גם בצבעים שאינם מתאימים לאזור הריסים. כיוון שמדובר באזור הסמוך לאיבר עדין כמו העין חשוב מאד לשמור על הסביבה המקומית ולהקפיד לצבוע בצבע עדין ונטול מחמצנים קשים.

במיוחד כשעושים שימוש בחומרים שאינן מקצועיים לצביעת ריסים כצבע לגבות. בטיפול צביעת ריסים מקצועית על ידי קוסמטיקאית מוסמכת תקבלי התאמה מלאה עבורך ועבור צבע ריסייך. הקוסמטיקאית תדע כיצד להכין את תערובת הצבע על מנת שתיהיה עדינה עבור אזור הריסים, היא תדע לייצר את הגוון המתאים עבורך לפי בקשתך וגם להביא לייבוש מקסימלי והיטמעות מושלמת של הצבע בריסייך כך שתצטרכי לחזור על פעולה זו מספר פעמים מינימלי ככל שניתן לאורך זמן.

צביעת ריסים לפני שמתחילים

הדבר החשוב ביותר לפני שמקבלים החלטה האם לצבוע את הריסים הוא להתאים את גוון הצבע המתאים ביותר לגבותיך ושיער ראשך. על מנת שהגוון יהיה טבעי ביותר חשוב לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים מתוצרת איכותית. שימוש בצבע לצביעת גבות עבור הריסים לא יעניק את הברק והדגש הרצוי עבור ריסיך ויש גם שיפגע בהם או באזור העין.

קוסמטיקאית מוסמכת יודעת לעשות את דילול הצבע הדרוש על מנת לקבל את הצבע הרצוי בשביל כל לקוחה. נוסף לכך להגעה נכונה לטיפול ערך עליון בקיבוע ושמירת הצבע לאורך זמן. עדיף להגיע לטיפול כאשר ריסייך ניקיות ממסקה  או מכל תחליף קוסמטי אחר. חשוב להגיע עם ריסיים שטופות וייבשות, גם כדי לחסוך זמן יקר במהלך הטיפול וגם כדי לאפשר לצבע להיטמע בריסים באופן מיטבי על מנת שלא תידרשי לעבור את הטיפול פעם נוספת.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפוגרפיה במיתוג

פוסט זה בבלוג מתעמק בתפקיד המרכזי שממלאת טיפוגרפיה במיתוג. הוא בוחן כיצד הגופן הנכון יכול לשפר באופן משמעותי את זהות המותג, להשפיע על תפיסת הלקוח

בגדים לכלבים

גלו את עולם האופנה לכלבים עם המדריך המקיף שלנו לבגדים לכלב. למד מדוע הלבשת הכלב שלך היא יותר מסתם הצהרת סגנון וכיצד זה יכול לתרום