מחשבונים

המדריך שלך לשבעת המחשבונים הטובים ביותר לשימוש יומיומי

כאשר אתה צריך לעשות קצת מתמטיקה בסיסית, מחשבון הוא דבר חובה. אולי יש לך אחד בטלפון או בטאבלט, אבל יש מקרים שבהם תרצה להשתמש במחשבון שאינו מסתמך על חיבור לאינטרנט. זה יכול להיות מטעמי נוחות, או שזה יכול להיות בגלל שאתה באזור ללא אות. לא משנה מה הסיבה, ריכזנו רשימה זו של המחשבונים הטובים ביותר לשימוש יומיומי.

1) מחשבון הנדסי של Texas Instruments TI-36X Pro

2) מחשבון מדעי Casio fx-991ES PLUS

3) מחשבון מופעל סולארי Sharp EL-W516XBK

4) מחשבון RPN לתכנות Hp 11C

5) מחשבון פיננסי HP 12C

6) מחשבון גרפי Casio fx-7000GII

7) מחשבון מדעי של Texas Instruments TI-30X IIS 2

#1. מחשבון בסיסי – נהדר למתמטיקה בסיסית, מתאים לילדים ולמבוגרים

המחשבון הבסיסי הוא מחשבון קל לשימוש המתאים לילדים ולמבוגרים. יש לו את התכונות הבאות:

– פעולות מתמטיות בסיסיות: חיבור, חיסור, כפל, חילוק

– פונקציית זיכרון

– אחוזים

– עשרוניות

– שברים

– המרות: מטריות ליחידות אימפריאליות ולהיפך

מחשבון בסיסי הוא כלי המשמש לביצוע חישובים אריתמטיים פשוטים, כגון חיבור, חיסור, כפל וחילוק. זה יכול לשמש גם כדי לגלות את השורש הריבועי של מספרים.

מחשבון בסיסי הוא כלי שימושי מאוד עבור אנשים שאינם חשים בנוח במתמטיקה או שאינם יודעים זאת כלל. זה יכול לשמש ילדים ומבוגרים כאחד.

#2. מחשבון מדעי – לבעלי חשיבה מדעית או העוקבים אחר קורסי STEM

מחשבון מדעי הוא מכשיר שניתן להשתמש בו לחישובים מתמטיים. הוא נועד לבצע פעולות כמו חיבור, חיסור, כפל וחילוק. העיצוב של המחשבון הוא כזה שניתן להשתמש בו באופני חישוב שונים כמו אלגברי, טריגונומטרי, לוגריתמי ואקספוננציאלי.

המחשבונים המדעיים הראשונים פותחו בסוף המאה ה-19 על ידי שני מהנדסים מאמריקה – ויליאם סוורד בורוז וג'יימס ריטי. שניהם העלו את הרעיון של מכונה שיכולה לחבר, לגרוע ולהכפיל מספרים. הרעיון שלהם היה להקל על אנשים לעשות חישובים מתמטיים בלי צורך להשתמש בעט ונייר או בחשבון נפש.

#3. מחשבון גרפים – כולל תכונות מתקדמות כמו שרטוט גרפים ומשוואות

מחשבונים הם אחת ההמצאות המשמעותיות ביותר בהיסטוריה של המתמטיקה. הם חוללו מהפכה בדרך החישובים ועזרו לנו לפתור משוואות מורכבות.

מחשבון גרפי הוא סוג של מחשבון המסוגל לצייר גרפים ולנתח פונקציות. ניתן להשתמש בו כדי לצייר גרף של משוואות ולנתח את התנהגותן.

לחלק ממחשבוני הגרפים יש תכונות מתקדמות כגון ציור גרפים ומשוואות, מניפולציה של פונקציות, שימוש במשוואות פרמטריות, שימוש בקואורדינטות קוטביות וכו'.

#4. מחשבון פיננסי – כלים שיעזרו לך לנהל את התקציב וההשקעות שלך

מחשבונים פיננסיים הם כלי נהדר לעזור לאנשים לנהל את התקציב וההשקעות שלהם. הם יכולים לשמש כדי לקבל החלטות לגבי מה לעשות עם הכסף שלהם וכמה סיכון הם רוצים לקחת בשוק המניות.

המחשבון הפיננסי הטוב ביותר הוא כזה שיכול לספק לך את המידע שאתה צריך, בלי יותר מדי עבודה מצדך.

מחשבונים פיננסיים הם דרך מצוינת לעזור לך לנהל את התקציב וההשקעות שלך. הם יכולים לעזור לך בניהול ההוצאות וההכנסות שלך, כמו גם במעקב אחר יעדי החיסכון שלך.

חלק זה עוסק כולו במחשבונים פיננסיים. הם יכולים לשמש לניהול תקציבים, מעקב אחר השקעות ועוד. הסוג הראשון של מחשבון עליו נדבר הוא

מחשבון פיננסי.

#5. מחשבון גרפים מדעי – מחשבון גרפים שיש לו גם פונקציות מדעיות כמו ניתוח סטטיסטי ופונקציות התאמת עקומה

מחשבון גרפי הוא מחשבון שיכול לצייר משוואות. מחשבון גרפים מדעי הוא כזה שיכול גם לבצע ניתוח סטטיסטי ופונקציות התאמת עקומה.

TI-Nspire CX CAS היה מחשבון הגרפים המדעי הפופולרי ביותר בבתי ספר בשנים האחרונות. יש לו ממשק אינטואיטיבי והוא זמין בכל המכשירים, כך שהתלמידים לא צריכים לדאוג לסחוב אותו איתם.
לפרטים נוספים על https://360c.co.il/ נא לגלוש לאתר 360c.co.il

זוהי רשימה של כמה מחשבוני גרפים פופולריים אחרים:

– Casio Prizm fx-CG20 – Casio Prizm fx-CG50 – HP Prime – Sharp EL-W516XBSL

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים

   מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים מחשבים ניידים מוקשחים בשירות הצלת חיים: כשכל שנייה קובעתבעולם שבו טכנולוגיה היא חלק בלתינפרד מחיינו, מחשבים ניידים מוקשחים,

איך לבחור מקל הליכה מעוצב

בחירת מקל הליכה מעוצב המתאים לצרכים ולסגנון שלכם אינה קלה כמו שזה נשמע. פוסט זה בבלוג מספק קווים מנחים מקיפים כדי להפוך את תהליך קבלת